Serdar Ortaç Demet Akbağ'ın şakasını anlattı

Oğuzhan Hacıoğlu
295 kere okundu

Söylemezsem Olmaz

Serdar Ortaç Demet Akbağ'ın şakasını anlattı | Televizyon - Söylemezsem Olmaz Haberleri

Beyaz TV'nin magazin programı Söylemezsem Olmaz'ın canlı yayınına telefon ile bağlanan Serdar Ortaç Demet Akbağ'ın kendisine yaptığı şakayı anlatırken şaka esnasında yaşadıklarını aktarmaya çalıştı.

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen Dmet Akbağ İle Çok Aramızda adlı şaka programının konuğu ünlü şarkıcı Serdar Ortaç oldu. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranın yan masadaki konukları rahatsız etmesi üzerine başlayan tartışmada hayranı ile yan masa şaka icabı yumruk yumruğa kavga etti. Oldukça şaşıran Serdar Ortaç hayranının kavga etmemesi halinde "herife gidip bir tane koyacaktım" diyerek durum karşısında sinirlendiğini ifade etmişti.

Bugün Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında Serdar Ortaç'ın mağruz kaldığı bu şakanın konuşmasının ardından ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, programa telefonla bağlanmak istedi.

Şaka karşısında yaşadığı zor durumu anlatan Serdar Ortaç, hastalığı nedeniyle çok fazla agresif olamadığını dile getirince Nihat Doğan kendisine dimdik ayakta olduğunu ve Ortaç için dua ettiğini söyledi.

Nihat Doğan'a çok teşekkür eden Ortaç sevenlerinin ve yakınlarının desteği ile daha iyi olduğunu belirtti.


Söylemezsem Olmaz Haberleri

Yorum