Seren Serengil: Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ın ses kaydı var

Serhat Ramay
1281 kere okundu

Söylemezsem Olmaz

Seren Serengil: Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ın ses kaydı var | Televizyon - Söylemezsem Olmaz Haberleri

Israrla Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ın arasında aşk var dien Seren Serengil elinde bir de ses kaydı olduğu ortaya çıktı. Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında konuşan Gülşah Saraçoğlu, 'Seren Serengil bana Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'n ses kaydı var elimde' diye konuştu. Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ın aşkı ne zaman başladı?

Ufuk Ceylan ile Ebru Gündeş arasındaki yasak aşk iddiaları magazin programlarında konuşulmaya devam ediyor. Nihat Doğan, Ebru Gündeş'in Osmantan Erkır ile yaşadığı yasak aşkı hatırlattı. Ufuk Ceylan aşkı ne zaman başladı sorusu da yanıt buldu.

NİHAT DOĞAN'DAN EBRU GÜNDEŞ İÇİN OSMANTAN ERKIR HATIRLATMASI

Nihat Doğan, “Ebru Gündeş’in Ufuk Ceylan ile yasak aşk yaşamasını çok sert sözlerle eleştirdi. Demet Şener - İbrahim Kutluay olayında Edvina Sponza nasıl eleştiriliyorsa Ebru Gündeş’in de öyle eleştirilmesi gerekiyor” dedi. Nİhat Doğan, “Öbürü yuva yıktıysa bu da yıktı.” dedi.

Nihat Doğan, “Geçmişte Osmantan Erkır ile de ilişkisi vardı. Adam o dönemde evliydi. Evliliği bitti” diye konuştu.

seren serengilde ebru gündeş ile ufuk ceylanın ses kaydı vvar

SEREN SERENGİL'İN ELİNDE EBRU GÜNDEŞ VE UFUK CEYLAN'IN SES KAYDI VAR

Seren Serengil'in Ufuk Ceylan - Ebru Gündeş ilişkisi hakkında “18 Temmuz’da bu iş başladı” diye konuştu ortaya çıktı. Gülşah Saraçoğlu ise “Ben dün Seren Serengil’i aradım. Ben modacıyım bir çok şeyi biliyorum. Benim atölyem var. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Ben ticaret yapan bir kadınım. Ama dün Seren Serengil’i aradım. Sen programda ilişkinin gerçek olduğunu söyledin. Seren Serengil bana ‘Elimde ses kaydı var. Yasak olduğu için yayında çıkaramıyorum’ diye konuştu.

seren serengilden ebru gündeş açıklaması

SEREN SERENGİL TEYİT ETTİ

Seren Serengil, Star’daki Duymayan Kalmasın programında hakkında söylenenleri teyit etti. Seren Serengil Ufuk Ceylan’ın, Ebru Gündeş’in Bodrum’daki evini de ziyaret ettiğini söyledi.


Söylemezsem Olmaz Haberleri

Yorum