Seren Serengil'den Ufuk Ceylan açıklaması

Oğuzhan Hacıoğlu
469 kere okundu

Televizyon

Seren Serengil'den Ufuk Ceylan açıklaması - Televizyon Haberleri

Duymayan Kalmasın programının sunucusu şarkıcı Seren Serengil programda Ufuk Ceylan ve Ebru Gündeş olayı ile ilgili kendisini savundu.

Magazin gündemine bomba gibi düşen olayda Galatasaray’ın eski kalecisi Ufuk Ceylan ile Ebru Gündeş’in aşk yaşadığı iddia edilmiş ikiliden gelen karşılıklı açıklamalar ile bu iddia yalanlanmıştı.

Star TV’nin sevilen magazin programı olan Duymayan Kalmasın’ın sunucuları arasında yer alan şarkıcı Seren Serengil’in bu iddiayı ortaya atan kişi olduğu ifade edilmiş önceki dönemlerde Ufuk Ceylan ile aşk yaşadığı için böyle bir şey yaptığı öne sürülmüştü.

SEREN SERENGİL: KİMSENİN PARASINI YEMEDİM

Duymayan Kalmasın’ın 9 Kasım’da ekrana gelen bölümünde kendisini savunan Seren Serengil bugüne kadar hiçbir zaman zengin bir kocasının olmadığını hiç kimsenin parasını yemediğini sevgilisi olan kişilerle sadece sevdiği için beraber olduğunu dile getirerek hakkında ortaya atılan iddiaların yersiz olduğunu ifade etti.

Öte yandan programın konukları arasında yer alan Fatih Ürek de Seren Serengil’e “sen Ufuk Ceylan ile flört mü ettin ”sorusunu yöneltirken Seren Serengil “evet bir dönem Ufuk Ceylan ile flört ettim” yanıtını verdi.


Televizyon Haberleri

Yorum