Serenay Sarıkaya frikiki Azerbaycan'da olay oldu

Oğuzhan Hacıoğlu
1590 kere okundu

Magazin

Serenay Sarıkaya frikiki Azerbaycan'da olay oldu - Magazin Haberleri

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya yeni filminin Azerbaycan galasında mini elbisesinin azizliğine uğrarken frikik vermekten kaçamadı

Başarılı oyuncu Nejat İşler ile birlikte başrolünü paylaştığı İkimizin Yerine adlı sinema filminin Azerbaycan galası için, yurt dışına giden Serenay Sarıkaya galada takipçileriyle birlikte buluştu.

Sinemaseverlerin büyük ilgi gösterdiği filmin galasında Sarıkaya, gösterim mncesi sahneye çıkarken giydiği elbisesiyle başı derde girdi. Pembe renkli asimetrik kesim bir elbise tercih eden Sarıkaya sahneye çıktığı anda zor dakikalar yaşarken Azerbaycan'ın haber ajansı olan Qafqazinfo Haber Ajansı güzel oyuncu için "Serenay'ın giysisi başına bela oldu" başlığına yer verdi.

Sarıkaya'nın hayranlarının sorularını yanıtladığı galada filmle ilgili önemli detaylar veren güzel oyuncu ardından filmi Azeri sinemaseverler ile birlikte izledi. Galaya geldikleri için tüö takipçilerine teşekkür eden Serenay Sarıkaya burada Azerbaycan'a olan sevgisinden de bahsetti.

Filmin Türkiye galası geçtiğimiz hafta yapılmış sinema ve müzik dünyasından önemli isimlerin katılımıyla görkemli bir tören gerçekleştirilmişti.

Etiketler: serenay sarıkaya

Magazin Haberleri

Yorum