Serin havaların vazgeçilmezleri

Serhat Ramay
238 kere okundu

Yaşam

Serin havaların vazgeçilmezleri - Yaşam Haberleri

Kış ve bahar aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan pançolar, hırkalar ve kap modelleri bu yılda bir birinden güzel renk ve modelleri ile alıcılarını bekliyor.

Serin havalarda bizi soğuklardan koruyan pançolar, hırkalar ve kaplar aynı zamanda şık görünmemizi de sağlıyor. Her tarza her zevke hitap eden kap, panço ve hırka modeli bulmak mümkün.

Bu yılın panço modelleri

Bu yılın ön plana çıkan panço modelleri lazer kesim pançolar. Lazer kesimli pançolar yılın modası olduğu gibi pançolara da daha modern bir hava katmakta. Tarzın nasıl olursa olsun kendinize uygun bir panço bulma olanağınız var. Her renkte b bulunabilen pançoların çok çeşitli modelleri de bulunmakta. İster klasik giyinmeyi sevin isterseniz de spor giyinmeyi tercih edin kendi tarzınızı yansıtan birçok panço modeli sizleri bekliyor. Yünlü, deri ya da kumaştan üretilmiş çok çeşitli pançolar bu yıl müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Pançolarda kumaş çeşidi gibi yaka çeşidi de çok fazladır. Zevkinize göre geniş yaka, bisiklet yaka ya da sivri yakalı panço alabilirsiniz. Sizde kendinize en çok yakışan panço modelini seçmekte gecikmeyin.

Sevilen kap modelleri

Serin havaların pançolar kadar tercih edilen diğer bir kıyafeti ise kaplar. Rengârenk her stile hitap eden birçok kap modeli bu yıl da soğuk havalarda üstümüzden düşmeyeceğe benziyor. Kişinin tercihine göre günlük hayatta ya da özel günlerinde giyebileceği birçok kap modeli var. Düz renkli kap modellerinin dışında tercih edenler için kabartma desenli ya da püskül detaylı kap modelleri de bulunmakta.

Bu yılın tercih edilen hırka çeşitleri

Soğuk havaların tercih edilen giysileri denilince en ön sıra da hırkalar yerini alır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hiç kuşkusuz en çok tercih edilen kıyafetlerden biri de hırkalar olacak. Bu kadar çok tercih edilen bir kıyafetin doğal olarak model ve renk seçeneği de çok fazla bulunmakta. Yün, deri, pamuk, keten kumaş gibi birçok üründen üretilmiş hırka modelleri bulunuyor. Kabartma örgülü ve nakış işlemeli hırkalar ise bu yılın gözde modelleri arasında yer alıyor.


Yaşam Haberleri

Yorum