O Ses Türkiye yarışmacısı Taylan Bayri kimdir?

0
18

Taylan Bayri O Ses Türkiye’de Yandım şarkısıyla jüriyi büyüledi. Sesinin gücüyle, şarkıya kattıklarıyla bütün jüriyi kendine döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye yarışmasının genç ismi Taylan Bayri kimdir?

O Ses Türkiye yarışmasında Mazhar Alanson’un Yandım şarkısını söyleyen Taylan Bayri kimdir? Şarkının girişindeki pes yerlerinde performansıyla Gökhan’ı özellikle büyüleyen Taylan Bayri, bütün jüriyi döndürmeyi başardı.Taylan jüri seçimini “Beni en iyi şekilde anlayacak, saçımı okyacak kişi” diyerek yaptı. Bu sözlerin ardından jüri üyesi de heyecanlandı. Murat Boz ve Hadise, Taylan’ın saçlarını okşamak için yerinden kalktı.

O SES TÜRKİYE YARIŞMACISI TAYLAN BAYRİ KİMDİR?

Taylan Bayri Samsun’da yaşıyor. Arkadaşlarıyla birlikte yaşıyor. Onlarla birlikte müzik yapıyor. Taylan aynı zamanda tiyatro da yapıyor. Üniversite sınavına girdi ama kazanamadı.

Taylan Bayri O Ses Türkiye Yandım performansı

Performansından önce kendisiyle ilgili konuşan Taylan Bayri, “Her müziği doğru yapmaya çalışıyorum. Kendi düşüncelerimi bir araya getirerek doğru bir şey çıkarmaya çalışıyorum. Müzikte tarz ayrımı yapmıyorum. Arabesk, pop, caz ya da İngilizce şarkılar. Kendimi en iyi ifade etmek için bu müzik türlerinden birini seçiyorum. Ayrım yapmıyorum. Seyirciyle en doğru iletişimi kurmaya çalışıyorum. Sadece söylemek değil. Bütün şarkıları aynı zamanda anlatmaya çalışıyorum.” dedi.

Taylan Bayri’ye dönen ilk isim Hadise oldu. Ardından Gökhan-Hakan kardeşler döndü. O Ses Türkiye yarışmasında sırasıyla Murat Boz ve Sibel can da Taylan Bayri için döndü.

Taylan Bayri’nin Yandım şarkısını söylerken girişte yaptığı ses nağmesi bütün jüri tarafından çok beğenildi. Gökhan dayanamayarak “Çok samimi söylüyorum bu yarışmanın finalinde yer alacaksın” dedi.

TAYLAN BAYRİ VE KAZANAN’DA

Taylan ekranlara ilk kez çıkmıyor. Geçen yıl Kenan Doğulu ile Şebnem Ferah’ın sunduğu Ve Kazanan adlı şarkı yarışmasında da boy göstermişti. Taylan o yarışmada şampiyon olmuştu

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here