Sevda Demirel Renkli Sayfalar programında ağladı! Sevda Demirel'e ahlaksız teklif

Serhat Ramay
531 kere okundu

Televizyon

Sevda Demirel Renkli Sayfalar programında ağladı! Sevda Demirel'e ahlaksız teklif - Televizyon Haberleri

Bir dönemin ünlü mankeni Sevda Demirel canlı yayında ağladı. Renkli Sayfalar programına katılan Sevda Demirel, 16 yaşından beri çok zor günler yaşadığını anlatan Sevda Demirel gözyaşlarını tutamadı. Canlı yayında ağlayan Sevda Demirel güçlükle kendine geldi.

Sevda Demirel, uzun zaman işsiz olduğunu, iş alamadığını söyleyerek ağlamaya başladı. Küçük yaştan beri tacize uğradığını belirten Sevda Demirel, Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programında gözyaşlarını tutamadı. Sevda Demirel, "Türk erkeğinin uçkuru yüzünden hayatım mahvoldu" diye konuştu.

sevda demirel canlı yayında ağladı​​​​​​

SEVDA DEMİREL'E AHLAKSIZ TEKLİF

Sevda Demirel bir erkeğin kendisine "İkinci karım olur musun" diye sorduğunu anlattı. Sevda Demirel, "Ben Peygamberimizin izinden geliyorum. Benim ikinci karım olur musun diyerek bana teklifler yapanlar oldu. Üstelik bunu söyleyen kişi benim arkadaşımdı. Çok ünlü biri değildi ama yapımcıydı. Bir yapımcı bana ikinci karım olur musun teklifinde bulundu." diye konuştu.

SEVDA DEMİREL AĞLADI

Belki 17 yaş tazeliğim yok ama ben neden sahnelerde değilim. Ben artık sevilmek istiyorum. Benim başarıya, çok sevilmeye ihtiyacım var. Benim herkes gibi o ödüllere ihtiyacım var. Geçmişte verdiğim pozlar bana hep engel oldu. Bütün yollarımı kapadılar. Bana iş teklif edenler hep benimle birlikte olmak istediklerini söylediler.


Televizyon Haberleri

Yorum