Sevda Kuşun Kanadında 13. bölüm fragmanı izle! Arif'in zorlu mücadelesi

Serhat Ramay
361 kere okundu

Televizyon

Sevda Kuşun Kanadında 13. bölüm fragmanı izle! Arif'in zorlu mücadelesi - Televizyon Haberleri

TRT'nin dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Türkiye’nin 70’li yıllarını anlatan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında bu hafta da heyecan dolu bir bölümle seyircisiyle buluşacak. Yeni fragman aksiyon dolu mücadeleyi gözler önüne seriyor.

Bu Cuma 13. bölümüyle ekrana gelecek dizide, babasının intikamını almak için Zafer Erbay’ı öldürmeye karar veren Arif’in heyecan ve aksiyon dolu mücadelesini izleyeceğiz.

SEVDA KUŞUN KANADINDA 13. BÖLÜM FRAGMANI

Geçtiğimiz haftaki bölümde Zafer’in babasının katili olduğunu öğrenen Arif’in şimdi tek hedefi vardır. Babasının intikamını almak… Ancak bu hiç de kolay değildir. Çünkü sözkonusu olan kişi derin bağlantıları olan Zafer Erbay’dır… Bu nedenle çok mükemmel bir plan yapması gerekmektedir.

TÜMAY İKİ ATEŞ ARASINDA

Tümay ise babası ile sevdiği insan arasında sıkışıp kalmıştır. Babasının bir katil olacağına inanamamaktadır. Tümay, babasının Arif’le ilgili birileriyle yaptığı konuşmayı gizlice dinler. Duydukları karşısında şok olmuştur. Buna rağmen olabilecek kötü olayların önüne geçebilmek için harekete geçer.

sevda kuşun kanadında yeni fragmanı

ÖMER VE ARİF’E PUSU

Zafer Erbay ise, Arif’in, intikamanı almak için harekete geçtiğinden haberdardır. Ve o da karşı hamlesini yapar… Ömer her zamanki gibi Arif’in yanındadır. İki can dostu Zafer’in kurduğu pusuya düşerler… Peki Arif ve Ömer bu tuzaktan kurtulabilecek mi?

sevda kuşun kanadında

DARBE PLANI

Amiral Zafer'i yetiştiren adamdır. Amiral, Zafer'e, yeni bir darbe planladıklarını ve bu darbenin 27 Mayısın devamı olacağından bahseder. Zafer aldığı haberden memnundur. Ve darbeye zemin oluşturmak için hemen harekete geçer. Yaptığı plan, hem dindarlarla solcuları birbirine düşürmeyi, hem de Arif'i ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Bu kirli iş için ise Arif’in canından çok sevdiği birini seçer.

sevda kuşun kanadında fragmanı

CUMA SAAT 20.00’DE TRT 1’DE

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan'ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen'in, başrollerini Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizi, her cuma saat 20.00’de TRT 1 ekranında seyircisiyle buluşuyor.


Televizyon Haberleri

Yorum