Şevket Çoruh: Arka Sokaklar 3 papa 4 cumhurbaşkanı gördü

Oğuzhan Hacıoğlu
307 kere okundu

Televizyon

Şevket Çoruh: Arka Sokaklar 3 papa 4 cumhurbaşkanı gördü - Televizyon Haberleri

3 Adam'ın 23 Kasım'da yayınlanan yeni bölümüne konuk olan Şevket Çoruh stüdyodakileri güldürdü.

Çakallarla Dans serisinin son filmi olan Çakallarla Dans 4'ün önümüzdeki günlerde vizyona gireceği açıklanırken 3 Adam'ın yeni bölümüne serinin oyuncularından Şevket Çoruh ile İlker Ayrık katıldı.

Şevket Çoruh ile İlker Ayrık program boyunca tatlı bir şekilde atışırken Eser Yenenler'in Çakallarla Dans serisinin ilk filminin gişesi ile ilgili sorduğu soruya Şevket Çoruh'un cevap verdiği esnada araya İlker Ayrık'ın girdi. Çakallarla Dans serisinin ilk filminin gişesinin düşük olduğunu ancak sosyal medyada ve film sitelerinde çok fazla izlendiğini belirten İlker Ayrık'a "Doğru söylüyorsun ama bir daha sözümü kesme" diyen Şevket Çoruh stüdyodakileri güldürdü.

Bunun üzerine sosyal medyada yapılan yorumlarda "Şevket Çoruh 3 Adam'da Mesut komisere bağladı" esprileri yapılırken başarılı oyuncunun oldukça sempatik olduğu ifade edildi.

ARKA SOKAKLAR'A GÖNDERME

Öte yanadan Arkada Sokaklar'ın ilk sezonunu hatırlayıp hatırlamadığı sorulan Şevket Çoruh oldukça ilginç bir cevap verdi. "Hatırlamaz olur muyum, Arka Sokaklar 3 papa 4 cumhurbaşkanı gördü, kolay değil bu bir tarih yani" diyerek yanıt verince Eser Yenenler ve stüdyodakiler yine kahkaha attı.


Televizyon Haberleri

Yorum