Seyfi Dursunoğlu Renkli Sayfalar'da hastalığını anlattı

Oğuzhan Hacıoğlu
161 kere okundu

Magazin

Seyfi Dursunoğlu Renkli Sayfalar'da hastalığını anlattı - Magazin Haberleri

Usta oyuncu ve sunucu Seyfi Dursunoğlu basında çıkan kanser iddialarının ardından Renkli Sayfalar'ın canlı yayınına katılarak hastalığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde bir gazetede arkadaşı ile fotoğrafının basıldığını ve ikisinin de prostat kanseri olduğunu yazıldığını söyleyen Seyfi Dursunoğlu, hastaneye sadece kalbine stend taktırmak için gittiğini basında çıkan haberlerle uzaktan yakından alakasının olmadığını dile getirdi.

Kendisi ile ilgili prostat kanseri başlığını atan gazeteyi arayarak "artık gazetenini okumak için almayacağım başka işlerde kullanmak üzere alacağım o zaman" diyen Seyfi Dursunoğlu hakkında çıkan asılsız haberlerle sevenlerinin üzüldüğünü dile getirdi.

SEYFİ DURSUNOĞLU "GÖRME KAYBI YAŞADI" İDDİALARINI YANITLADI

Bugün bazı gazetelerde çıkan görmek kaybu yaşadı ile ilgili haberlere de açıklık getiren Seyfi Dursunoğlu, gözünde sarı nokta isimli bir hastalığın bulunduğunu ifade ederek birtakım ilaçlar kullandığını söyledi. Güneşe rahatlıkla bakamadığını dile getiren Seyfi Dursunoğlu bunun herkeste aynı olduğunu söyleyeren anormal bir durum olmadığını ifade etti.

Sarı leke hastalığı nedeniyle güneşte çok fazla kalamadığını söyleyen Dursunoğlu basında çıkan haberlerdeki gibi bir durumun söz konusu olmadığını dile getirdi.


Magazin Haberleri

Yorum