Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'yı bastı

Oğuzhan Hacıoğlu
416 kere okundu

Magazin

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'yı bastı - Magazin Haberleri

Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı'yı program çekimlerine dönem dönem ziyaret eden Şeyma Subaşı bu kez instagram hesabından yaptığı paylaşımda TV8'i bastığını söyledi.

Acun Ilıcalı’dan Melisa isimli bir kız çocuğu olan Şeyma Subaşı oyun tutkusu ile bilinen başarılı yapımcı Acun Ilıcalı'nın gece saatlerinde TV8 stüdyolarında bastı.

Geçtiğimiz aylarda Survivor'un çekildiği yer olan Panama'ya giderek Acun Ilıcalı ve kızı Melisa'nın fotoğraflarını çeken Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından bu fotoğrafları paylaşmıştı.

O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasına da dönem dönem izleyici olarak katılan Subaşı televizyon ekranlarında da görüntü vermişti. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Ilıcalı'ya boşanma davası açmasının ardından sosyal medya üzerinden birlikte pozlar paylaşmaya başlayan çift birlikteliklerini daha açık bir şekilde yaşamaya başlamıştı.

Dün akşam TV8 stüdyolarında olan Acun Ilıcalı'nın ekiptekilerle birlikte yaptığı playstation turnuvasını bastını söyleyen Şeyma Subaşı instagram hesabından yaptığı paylaşımın altına “Gece sonu Playstation turnuvasını basarım leeeyyn… heeyt” notunu düştü.


Magazin Haberleri

Yorum