Show TV muhabirleri Youtuber oldu

Oğuzhan Hacıoğlu
297 kere okundu

Teknoloji

Show TV muhabirleri Youtuber oldu - Teknoloji Haberleri

Show TV'de uzun yıllar muhabirlik yapan Emre Saygı ve Uras Benlioğlu, Youtuber oldu

Show TV'de yaptıkları özel haberlerle adlarından sıkça söz ettiren Emre Saygı ve Uras Benlioğlu ikilisi medyadan sosyal medyaya geçiş yaptı. Youtuber olma kararı alan ikili açtıkları farklı kanallarda binlerce izleyiciye ulaşırken Youtube'a yükledikleri videolarda ilginç bilgiler paylaştılar.

Emre Saygı'dan Hadi Be TV kanalı

Nescafe sponsorluğunda açtığı Youtube kanalı ile ünlü isimlerle röportajlar gerçekleştiren Emre Saygı bir süredir devam ettirdiği bu projesini Younow ve Facebook yayınları ile birlikte yürütüyor. Ünlüler ilgili merak edilen bilinmeyenleri ev ortamında soran Emre Saygı, son olarak Aleyna Tilki ve Günah Benim şarkısı ile büyük beğeni toplayan Eypio gibi isimlerle röportaj gerçekleştirdmişti.

Uras Benlioğlu'ndan Pratik Bilgiler

Habertürk ve Show TV gibi yayın organlarında uzun süre muhabirlik yapan Uras Benlioğlu bir kanalın adında olduğu gibi takipçilerine gündelik yaşama ilişkin pratik bilgiler sunuyor. Aynı zamanda açtığı diğer Youtube kanalında da muhabirlik dönemlerinde gezdiği ülkelerin tanıtımını yapan Benlioğlu, Youtuber olma yolunda hızla ilerliyor.

Etiketler: show tvyoutube

Teknoloji Haberleri

Yorum