Sibel Can Kıbrıs konserinde acil doktor istedi

Oğuzhan Hacıoğlu
312 kere okundu

Magazin

Sibel Can Kıbrıs konserinde acil doktor istedi - Magazin Haberleri

O Ses Türkiye'nin jüri üyesi Sibel Can'ın Kıbrıs konserinde sahneye geç çıkmasının ve acil olarak doktor istemesinin nedeni belli oldu.

Sahne öncesi kulisinde hazırlanan Sibel Can, kulağını temizlerken kulak temizleme pamuğunu kulağının içine kaçırdı. Panikleyen şarkıcı, 'Bana acil doktor bulun' deyince Lefkoşa'dan Kulak Burun Boğazuzmanı getirildi. Doktorun hemen müdahale ettiği Can, sahneye bir saat geç çıktı.

Kulağındaki kitle doktor tarafından yapılan müdahale ile çıkarılan Sibel Can, doktorlar konu ile ilgili bilgi aldıktan sonra sahneye çıktı. Kulağının içinde 1-2 günlük yanma olabileceği ifade edilirken doktor tarafından yapılan uyarılarda bu tarz cisimlerin kulağa sokulmadan önce sağlam olup olmadığına bakılması yönünde uyarılar yapıldı.

Sibel Can'ın Kıbrıs konseri öncesi yaşadığı panik anları ve doktor istemesi akıllara "Sibel Can hasta mı" sorusunu getirse de organizasyon ekibi tarafındna yapılan açıklamada konunun ciddi olmadığı dile getirildi.

Başarılı şarkıcı Kıbrıs konserinde hayranlarına oldukça eğlenceli dakikalar yaşatırken kulağındaki problemi sahneye yansıtmamaya çalıştı.

Etiketler: sibel can

Magazin Haberleri

Yorum