Sibel Can O Ses Türkiye'den 100 bin TL mi alıyor

Oğuzhan Hacıoğlu
1175 kere okundu

Magazin

Sibel Can O Ses Türkiye'den 100 bin TL mi alıyor - Magazin Haberleri

Ebru Gündeş'in ayrılığının ardından yerine gelen Sibel Can'ın O Ses Türkiye'den aldığı maaş açıklandı. Sibel Can'ın Acun Medya'dan haftalık 100 aylık 400 bin TL aldığı iddia edildi

Milli takımlar futbol direktörü Fatih Terim'in maaşının eleştirildiği son günlerde yeni tartışmalar bu kez O Ses Türkiye jüri üyeleri için yapılmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda yer almayacağını açıklayan Ebru Gündeş'in haftalık O Ses Türkiye gelirinin 100 bin TL olduğu ifade edilmişti. Aylık maaşı 400 bin TL olan Ebru Gündeş'in ayrılmasının ardından yerine gelen Sibel Can'ın da aynı ücreti aldığı ortaya çıktı.

Başarılı şarkıcının aylık 400 bin TL alması sosyal medyada eleştirilere neden olurken konuyla ilgili "Fatih Terim'i eleştirenler nerede" yorumları yapıldı. Öte yandan jürinin en eski üyeleri Hadise ile Murat Boz'un ücretleri ise bu yıl değişmedi: Onlar da bu sezon haftalık 85 bin TL'ye imza attı. Athena Grubu'nun ikizleri Gökhan-HakanÖzoğuz'a haftalık toplam 90 bin TL ödeniyor.

Bu ücretler göz önüne alındığında O Ses Türkiye'nin jüri üyelerinin başarılı yapımcı Acun Ilıcalı'ya aylık maaliyeti 1 milyon 440 bin TL olarak ifade edildi. Jüri üyelerinin aldığı rakamlar dışında diğer masraflar da eklendiğinde O Ses Türkiye'nin maaliyetinin büyüklüğünün aylık 2 milyon TL'ye yakın olduğu öne sürülüyor.


Magazin Haberleri

Yorum