Sibel Can Okan Bayülgen'e darılmış

Oğuzhan Hacıoğlu
536 kere okundu

Magazin

Sibel Can Okan Bayülgen'e darılmış - Magazin Haberleri

Sibel Can Altın Kelebek ödül töreninde kendisi ile ilgili kullandığı ifadelerden dolayı Okan Bayülgen'e kırıldığını belirtti.

Önceki gün Alem FM'de yer alan Mwtan Show adlı programa konuk olan Sibel Can, Altın Kelebek ödül töreninde yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Altın Kelebek ödül töreninde programın sunucuları arasında yer alan Okan Bayülgen'in Sibel Can'ın kilolarıyla ilgili yaptığı esprilerin ardından Sibel Can ödül töreninde gülümsese de aslında Okan Bayülgen'e çok kırıldığını ifade etti.

Okan Bayülgen'in yaptığı espirilerle ilgili olarak konuşan Sibel Can “Okan’a kadın bedeni üzerinden yaptığı şaka yakışık almadı, özür için beni aramadı. Aramasına da gerek yok, zaten kadınlarımız gereken cevabı verdi. Alaycı ve çirkin şekilde konuşması beni çok üzdü. Olmadı ve yakışmadı” dedi.

Aynı gecede Diriliş Ertuğrul ile ilgili de açıklamalar yapan Okan Bayülgen'in açıklamaları geniş yankı bulmuş Bayülgen isegelen tepkiler üzerine yaptığı açıklamada "benim esprili tutumum bu herkes bilir alınacak bir şey yok" demişti.


Magazin Haberleri

Yorum