Sibel Can'dan O Ses Türkiye'de sessiz düet

Oğuzhan Hacıoğlu
1044 kere okundu

Magazin

Sibel Can'dan O Ses Türkiye'de sessiz düet - Magazin Haberleri

O Ses Türkiye'nin 26 Kasım'da ekrana gelen bölümünde Sibel Can ile Nazlı İnanç'ın düet yapacağı esnada ilginç dakikalar yaşandı.

Enerjisiyle herkesi kendisine hayran bırakan Nazlı İnanç O Ses Türkiye'de şarkısını seslendirdikten sonra kendisine dönen olmamasına rağmen jüri üyeleri ve stüdyodakiler kendisinden başka bir parçayı da seslendirmesini istedi.

Sibel Can'ı çok sevdiğini ifade eden Nazlı İnanç, ünlü şarkıcının parçalarını söylemeye bayıldığını dile getirerek yaklaşık 20 yıldır Sibel Can şarkıları dinlediğini belirtti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı Sibel Can'ı Nazlı İnanç ile birlikte düet yapmaya davet ederken başarılı şarkıcı Ilıcalı'nın isteğini reddetmedi.

Sibel Can'ın "Belliydi zaten" adlı parçasını seslendirme kararı alan ikiliden Nazlı İnanç parçayı söylemeye başladı ancak sahnenin heyecanından Sibel Can'a sıra vermeyi unutan Nazlı İnan düeti baştan sona kadar kendisi okudu.

ACUN ILICALI: BENİMLE DE DÜET YAPABİLİRSİN

İnanç'ın şarkıyı bitirmesinin ardından Sibel Can "iyi ki beraber söyledik" diye espiri yaptı. Bunun üzerine Acun Ilıcalı da "benimle de şarkı söyleyebilirsin Nazlı yanındaki söylemiyor nasıl olsa" derken heyecandan Sibel Can'a sra vermeyi unutan İnanç gülmeye başladı.


Magazin Haberleri

Yorum