Simay Tokatlı Niran Yalaz ve Tuğba Çiğdem arasında gerginlik

Oğuzhan Hacıoğlu
570 kere okundu

İşte Benim Stilim

Simay Tokatlı Niran Yalaz ve Tuğba Çiğdem arasında gerginlik | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

İşte Benim Stilim'de ilk eleme gecesinin yaşanmasının ardından programa dahil olan yeni aday Tuğba Çiğdem, Niran Yalaz ve Simay Tokatlı'nın tanıdığı çıktı.

Pazar günü gerçekleştirilen eleme gününde Çağla Şen'in yarışmaya veda etmesiyle birlikte programın yeni formatını açıklayan Öykü Serter artık programda final bölümüne kadar tüm koltukların dolu olacağını dile getirdi.

Çağla Şen'in yarışmadan ayrılmasının ardından programa dahil olan Tuğba Çiğdem'in podyumda ilk kez yürümesiyle birlikte Simay Tokatlı'nın kendisine attığı bakış dikkatlerden kaçmadı.

Simay Tokatlı ve Tuğba Çiğdem arasında yaşanan ilk gerginliğin nedeni bugün ortaya çıktı.

Öykü Serter'in dün yaşanan durumu sormasının ardından konuya açıklık getiren Simay Tokatlı, kendisinin bir kız ardaşının sevgilisinden ayrılmasının ardından kız arkadaşının eski sevgilisinin Tuğba ile birlikte olduğunu belirtti.

Benzer bir durumun Niran Yalaz'ın tanıdığına da gerçekleştiği öne sürülünce Tuğba Çiğdem olayın yanlış anlaşıldığını ifade ederek kendisini savundu.

"Aslında öyle bir durum yok ancak onlar öyle zanneti" diyen yeni yarışmacı "her insan ayrıldıktan sonra birileriyle beraber görülebilir bunun neresi yanlış" diye sordu.


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum