Sinan Engin 3 Adam'da bardak kırdı

Oğuzhan Hacıoğlu
1205 kere okundu

Televizyon

Sinan Engin 3 Adam'da bardak kırdı - Televizyon Haberleri

Adam Mısın filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan Derin Futbol ve Beyaz Futbol programının yorumcuları 3 Adam'a katılırken Sinan Engin bu programda da bardak kırdı.

3 Adam'ın 16 Kasım'da ekrana gelen bölümünün konukları arasında Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol ve Beyaz Futbol programının sunucuları da yer aldı. Adam Mısın adlı sinema filminde başrol oynayan Ahmet Çakar, Abdulkerim Durmaz, Sinan Engin, Ertem Şener ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın yer aldığı 3 Adam izleyiciyi kahkaya boğdu.

RASİM OZAN KÜTAHYALI ESER YENENLERİ ÖPTÜ

Program esnasında konu Derin Futbol ve Beyaz Futbol'da yaşanan hararetli tartışmalara gelince ekip izleyicilere hazırladığı sürpriz skeci oynadı. Sinan Engin ve Abdulkerim Durmaz arasında başlayan tartışma bir anda tüm stüdyoya yayılırken sinirlerine hakim olamayan Sinan Engin rol icabı 3 Adam'da bardak kırdı. Eser Yenenler'in de sinirlenerek "Bu ne ya" diyw bağırmasının ardından bütün ekip kendisine hakim olamayarak gülerken, Eser Yenenler'in sert çıkışı sonrası Rasim Ozan Kütahyalı, Yenenler'i öptü.

BEYAZ FUTBOLDA NELER YAPTILAR?

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan Beyaz Futbol'da Ahmet Çakar büyü yapmış ve ağzından su fışkırtmış, Abdülkerim Durmaz ise Rasim Ozan Kütahyalı'ya hesap makinesi fırlatmıştı. Sinan Engin'in bardak kırdığı ve Ertem Şener'in de sürekli "Ya Rasim" diye bağırdığı programda zaman zaman izleyiciyi şaşırtan görüntüler ekrana gelmişti.

Etiketler: 3 adamsinan engin

Televizyon Haberleri

Yorum