Sinan Özen Renkli Sayfalar'da eşiyle tanışma hikayesini anlattı

Oğuzhan Hacıoğlu
278 kere okundu

Magazin

Sinan Özen Renkli Sayfalar'da eşiyle tanışma hikayesini anlattı - Magazin Haberleri

Renkli Sayfalar'ın 23 Kasım'da ekrana gelen bölümünde canlı yayın konuğu olan Sinan Özen eşi ile tanıştığı günleri anlattı.

Bir konser esnasında eşinin kendisinden "Senin ağzını yerim ben" adlı parçasını söylemesi için istekte bulunduğunu söyleyen Sinan Özen eşini ilk kez orada gördüğünü ifade etti.

Sahne sonrası eşinin ve arkadaşlarının kulise gelerek kendisiyle birlikte fotoğraf çektirmek istediğini belirten Sinan Özen tanışmak için oldukça hevesli olduğunu ancak böyle durumlarda biraz utangaç davrandığını belirtti. Ardından eşinin kuzeniyle iletişime geçerek "nasıl olur nasıl yapabiliriz" diyerek tüyolar aldığını ifade eden Sinan Özen numarasını aldıktan sonra eşi ile konuşmaya başladığını dile getirdi.

Bir süredir mutlu evliliği devam eden Özen'in tanışma hikayesinin Tarkan ile eşi Pınar Dilek gibi olduğunu söyleyen Renkli Sayfalar programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, evliliklerinin nasıl gittiğini sordu.

Şu an için herşeyin yolunda gittiğini dile getiren Sinan Özen ilk dönemlerde eşinin Almanya doğumlu olduğu için kültürek açıdan biraz zorlandığını ve Türkiye'de yaşamaya alışana kadar biraz zorlandığını söyledi.


Magazin Haberleri

Yorum