Solmaz Nurullah ve Gözde üçgeninde son durum

Oğuzhan Hacıoğlu
4078 kere okundu

Televizyon

Solmaz Nurullah ve Gözde üçgeninde son durum - Televizyon Haberleri

Nurullah'ın ilk aşkı olan Gözde'nin talip olarak gelmesinin ardından Nurullah'ı kıskanan Solmaz, Gözde'ye program boyunca göndermede bulundu.

Solmaz,Nurullah ile barışma ihtimali olduğunu dile getirerek Gözde'nin Nurullah'a talip olarak gelmesinin kendisini çok sinirlendirdiğini dile getirdi. Program boyunca Nurullah ve Gözde'ye göndermelerde bulunan Solmaz "bir mecalim var" diyerek roman havası eşliğinde şarkılar söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Nurullah'a bir pasta hazırladığını ve onu arayarak cafeye çağırmak istediğini dile getiren Solmaz o esnada Nurullah'ın telefonunun kapalı olduğunu ifade etti. Nurullah ise araya girerek "telefonum açık olsaydı bile o pastayı yemeye gelmezdim" dedi.

Nurullah'ın askere gitmeden önceki sevgilisi olan Gözde'nin Nurullah askerdeyken başka bir kişiyle sözlendiği dile getirildi. Nurullah'a defalarca talip olarak gelmek istediği halde Gözde'nin eski arkadaşı olan locadaki damat adaylarından Oğuz'un üzülmesini istemediği için kendisine engel olduğu ifade edildi.

Nurullah ise programda Ebru Gündeş'in Araftayım adlı şarkısını çaldırırken yine duygusal dakikalar yaşadı.

NURULLAH SOLMAZ VE GÖZDE'YE SORDU

Gözde'nin şarkı söylemek istediği esnada araya giren Solmaz "karga vak vak" diyerek Gözde'nin şarkı söylemesini engelledi.

Nurullah ise "Seda abla şimdi bir soru soaracağım ve kimin beni sevip sevmediğini anlayacağım" diyerek Solmaz'a yönelik "yarın nikah masası kursam benimle evlenir misin" diye sordu. Solmaz'ın kaçamak cevap vermesinin ardından aynı soruyu Gözde'ye yönelten Nurullah "evet evlenirim" cevabını alınca "Her şey ortada Seda abla" diyerek kendisini Gözde'nin sevdiğini ima etti.

Tartışmalı geçen sürecin ardından Nurullah'ın kesin kararını pazartesi günü vereceği ifade edildi.

Etiketler: nurullahsolmaz

Televizyon Haberleri

Yorum