Solmaz ve Nurullah Evleneceksen Gel'de ağladı

Oğuzhan Hacıoğlu
10073 kere okundu

Televizyon

Solmaz ve Nurullah Evleneceksen Gel'de ağladı - Televizyon Haberleri

Evleneceksen Gel'in 14 Kasım'da ekrana gelen bölümünde gelin adayı Solmaz ile eski talibi Nurullah gözyaşlarına boğuldu.

Evleneceksen Gel'de roman gelin adayı Solmaz eski talibi Nurullah ile ilgili iddiaların yeniden gündeme gelmesinin arıdndan gözyaşlarına boğuldu. Nurullah'ın talibi Tuğçe ile görüştüğü esnada ağlamaya başlaması üzerine Tuğçe "ben yara bandı değilim Seda abla kusura bakma ben devam edemem Nurullah ile" diyerek Nurullah ile ilgili olumsuz karar verdi.

Tuğçe'ye talip olan Nurullah "hiçkimseyi dinlemeden seni mutlu edebilirim" demesine karşılık Tuğçe'den olumsuz yanıt alınca "kız haklı Seda abla, herşey gözünün önünde yaşandı" diyerek Tuğçe'ye teşekkür etti.

NURULLAH: SOLMAZ'A 2 SORU SORMAK İSTİYORUM

Ardından Nurullah ve Solmaz duygusal dakikalar yaşarken Nurullah Solmaz'ı canlı odaya davet ederek 2 soru sormak istediğini ifade etti. Canlı odada Solmaz'ın yeniden ağlamaya başlaması üzerine Seda Sayan araya girerek "bırakın kızı çıksın nefes alsın" dedi.

"Canlı odada Solmaz'a 2 soru sormak istiyorum" diyen Nurullah ise Solmaz'ın ağlayarak canlı odayı terk etmesinin ardından "demek ki sorduğum soruların cevabı bu kadar zormuş senin için" dedi.

Solmaz, Nurullah'a ağlayarak "psikolojim bozuldu çocuk kes sesini" diyerek stüdyodan ayrıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=W7uQIYPlicY


Televizyon Haberleri

Yorum