Solmaz’ın annesi Kaan’ı değil Nurullah’ı seçti

0
30

Evleneceksel Gel yarışmasında gündem yine Solmaz oldu. Solmaz’ın annesi kızının Kaan ile değil Nurullah ile evlenmesini istediğini söyledi. Solmaz ise yaşananlar karşısında oldukça şaşkın. Nurullah’ın Solmaz’ın annesini ziyaret etmesi gündeme bomba gibi düştü.

Seda Sayan ve Uğur Işılak’ın sunumuyla Show TV’de yayınlanan izdivaç programı Evleneceksen Gel’de Solmaz’ın annesi de Nurullah’ı seçti.

Özellikle Roman kızı Solmaz’ın sempatik tavırları nedeniyle izdivaç programları arasındaki reyting yarışında zirvede yer alan Evleneceksen Gel’de yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. Günlerdir ayrı olan Solmaz ile Nurullah arasındaki ilişkiye bu kez anne de dahil oldu. Solmaz’ın annesi kızının Nurullah ile birlikte olmasını istediğini belirtti.

Solmaz’ın Kaan ile yakınlaşması hem izleyenlerin hem de Solmaz’ın ailesinin hoşuna gitmemişti.

Solmaz ile Kaan’ın aşkları doludizgin devam ediyor.

 

Solmaz’ın Kaan’ın ailesine yaptığı ziyaret son derece olumlu geçmişti. Ancak aynını damat tarafı için söylemek pek mümkün değil. Kaan Solmaz’ın annesini ziyaret etti ve beklemediği kötü bir sürprizle karşılaştı.

Solmaz’ın annesi Nurullah’ı istediğini söyledi

Solmaz’ın hastanede olduğu sürece boyunca Kaan’ın ziyaret etmemesi büyük soruna neden oldu. Son sözünü söyleyen Solmaz’nı annesi kızı için tercihinin Nurullah’tan yana olduğunu belirtti.

Bir sürpriz gelişme de Nurullah cephesinde yaşandı. Kaan ile Solmaz yakınlaşırken Nurullah’ın da Solmaz’ın annesini İzmir’e ziyarete gittiği öğrenildi. Bütün bu gelişmelerin ardından Solmaz’ın annesi açıkça Kaan’ı istemediğini belirtti.

Solmaz kimi seçecek?

Evleneceksel Gel adlı evlilik programının en popüler ismi olan Solmaz kiminle evleneceğine hala karar vermedi. Uzun bir süre Nurullah ile flört etmiş ancak sık sık da anlaşmazlıklar yaşamıştı. Şimdi ise Kaan ile yaşadığı ilişki annesi nedeniyle sallantıda.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here