Songül Karlı ile Metin Yüncü boşandı

0
25

Evlilik programlarının ünlü sunucusu Songül Karlı ile Metin Yüncü’nün boşandığı öğrenildi. Boşanmanın nedenine ilişkin bir bilgi ise henüz yok.

Bir dönem evlilik programlarının en aranılan ismi olan ve Uğur Işılak ile uyumlu bir ikili oluşturan Songün Karlı’nın uzun yıllar evli olduğu eşinden boşandığı öğrenildi.

Songül Karlı uzun süre Uğur Işılak lie sunduğu evlilik programının canlı yayınında 2012’de Metin Yüncü ile evlenmişti. Canlı yayında gerçekleşen bu evlilik, uzun süre magazin gündeminde konuşulmuştu.

Songül Karlı ile Yüncü boşandı

Uğur Işılak’ın Seda Sayan ile ortak program yapmasının ardından bir süre çalışmayan ardından TV 8’de yeni bir programa başlayan Songül Karlı, reyting kurbanı olarak programa veda etmişti.

Bir süredir hakkında ayrılık haberleri çıkan Songün Karlı’nın eşi Metin Yüncü’den boşandığı öğrenildi. Ayrıldılar haberlerinin çıktığı günlerde hem Songül Karlı hem de Metin Yüncü haberleri net dille yalanlamaktaydı.

Ekranların sevilen yıldızlarından biri olan Songül Karlı’nın yeni bir format ve programla televizyonlara dönmesi sürprriz olmaz. Çünkü Songül Karlı’nın her zaman izleyiciyle ve renkil ekranla kusursuz bir uyumu olmuştur.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here