Stoch: Lütfen beni bu kez göndermeyin

Serhat Ramay
162 kere okundu

Spor

Stoch: Lütfen beni bu kez göndermeyin - Spor Haberleri

Hazırlık maçlarından itibaren yüksek performans gösteren Fenerbahçe'nin sürgün kanat oyuncusu Stoch yönetime 'Lütfen beni bu kez göndermeyin' dedi.

Miroslav Stoch, Fenerbahçe’ye geri döndüğünde herkesin kafasında bir soru işareti vardı. Ancak Slovak oyuncu öyle bir çıkış yakaladı ki bir anda yeniden Sarı-Lacivertliler’in sevgilisi oldu.

Özellikle iki Grasshoppers maçında attığı goller tribünleri ayağa kaldırdı. Ancak tüm bunlara rağmen Miroslav Stoch’un Fenerbahçe’deki geleceği belirsiz. Kendisi de zaten bunu her konuşmasında dile getiriyor. Bu defa kendisine çok güveniyor.

TARAFTAR: BİZİMLE KAL STOCH

Bunun için de yöneticilerle görüşen Stoch, "Beni lütfen göndermeyin. Kendimi göstereceğim. Takıma çok katkı vereceğim” diyerek kalmak istediğini açık bir dille iletti. Taraftarlar da bu görüntüdeki Miroslav Stoch’un takımda kalmasını istiyorlar. Bunun için de sosyal medyada, “Bizimle kal Stoch” kampanyası başlattılar. 31 Ağustos’ta bitecek olan transfer dönemine kadar golcü oyuncunun durumunun ne olacağı merak konusu..." dedi.


Spor Haberleri

Yorum