Şükrü Özyıldız beyaz saçlarının nedenini açıkladı

Oğuzhan Hacıoğlu
353 kere okundu

Magazin

Şükrü Özyıldız beyaz saçlarının nedenini açıkladı - Magazin Haberleri

Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Kış Güneşi adlı dizide başrol oynayan Şükrü Özyıldız, Hürriyet Gazetesi'nden Ömür Gedik'e önemli açıklamalarda bulundu.

Kariyeri ve gündelik yaşamı ile ilgili konuşan Şükrü Özyıldız herkes tarafından merak edilen beyaz saçlarının nedenini de açıkladı. Bir süre önce köpek sahibi olduğunu söyleyen Özyıldız, köpeği oldukça iyi beslediğini ifade ederek sağlığına kavuşmasına ve normal kilosuna ulaşmasına yardımcı olduğunu dile getirdi.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ MOBİLYACI OLACAKMIŞ

Konu çocukluğa gelince en sevdiği çizgi filmi de açıklayan Özyıldız, Maske, Batman, Spiderman ve Süperman gibi çizgifilmlerin tamamını arka arkaya izleyerek gününü geçirdiğini ifade etti. Çocukluğunda oldukça hareketli bir dönem yaşadığı için kendisini hastaneye götürdüklerini ifade eden Özyıldız yapılan testlerin sonucunda klinik hiperaktif olduğunu tespit ettiklerini belirtti. O dönem kendisine ilaç da verildiğini söyleyen yakışıklı oyuncu çocukluk çağlarında çok fazla top oynadığını söyledi.

Önce baba mesleği olan mobilyacılık sektörüne girmeye karar veren Şükrü Özyıldız ardından İTÜ'de Gemi Makineleri Mühendisliği okumaya karar verdiğini ancak son olarak oyunculukta karar kıldığını aktardı.

Beyaz saçları ile ilgili sorulan bir soru üzerine saçlarına çok iyi baktığını hiçbir şekilde fön çekmediğini anlatan Özyıldız, hiçbir zaman saççı biri olmadığını ifade ederken saçlarının bir kısmının beyazladığını ancak yine de boyatmak gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi. Babasının saçlarının da lisede beyazkamaya başladığını açıklayan Şükrü Özyıldız kendisinin beyaz saçlarının nedeninin ırsi olabilecğeini söyledi.


Magazin Haberleri

Yorum