Şükrü Özyıldız beyaz saçlarının nedenini açıkladı

0
180

Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Kış Güneşi adlı dizide başrol oynayan Şükrü Özyıldız, Hürriyet Gazetesi’nden Ömür Gedik’e önemli açıklamalarda bulundu.

Şükrü Özyıldız’ın beyaz saçlarının nedeni

Kariyeri ve gündelik yaşamı ile ilgili konuşan Şükrü Özyıldız herkes tarafından merak edilen beyaz saçlarının nedenini de açıkladı. Bir süre önce köpek sahibi olduğunu söyleyen Özyıldız, köpeği oldukça iyi beslediğini ifade ederek sağlığına kavuşmasına ve normal kilosuna ulaşmasına yardımcı olduğunu dile getirdi.

Şükrü Özyıldız aslında mobilyacı olacaktı

Konu çocukluğa gelince en sevdiği çizgi filmi de açıklayan Özyıldız, Maske, Batman, Spiderman ve Süperman gibi çizgifilmlerin tamamını arka arkaya izleyerek gününü geçirdiğini ifade etti. Çocukluğunda oldukça hareketli bir dönem yaşadığı için kendisini hastaneye götürdüklerini ifade eden Özyıldız yapılan testlerin sonucunda klinik hiperaktif olduğunu tespit ettiklerini belirtti. O dönem kendisine ilaç da verildiğini söyleyen yakışıklı oyuncu çocukluk çağlarında çok fazla top oynadığını söyledi.

Önce baba mesleği olan mobilyacılık sektörüne girmeye karar veren Şükrü Özyıldız ardından İTÜ’de Gemi Makineleri Mühendisliği okumaya karar verdiğini ancak son olarak oyunculukta karar kıldığını aktardı.

Beyaz saçları ile ilgili sorulan bir soru üzerine saçlarına çok iyi baktığını hiçbir şekilde fön çekmediğini anlatan Özyıldız, hiçbir zaman saççı biri olmadığını ifade ederken saçlarının bir kısmının beyazladığını ancak yine de boyatmak gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi. Babasının saçlarının da lisede beyazlamaya başladığını açıklayan Şükrü Özyıldız kendisinin beyaz saçlarının nedeninin ırsi olabileceğini söyledi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here