Survivor 2017'de Kerimcan Durmaz sürprizi

Serhat Ramay
2056 kere okundu

Magazin

Survivor 2017'de Kerimcan Durmaz sürprizi - Magazin Haberleri

Acun Ilıcalı'nın Kerimcan Kerimcan Durmaz ile 15 Ekim'de bir araya gelmesiyle dedikodular aldı başını gitti. İddialara göre ünlü DJ Kerimcan Durmaz 2017 yılındaki Survivor'da yarışacak.

Aylık kazancıyla en ünlü santaçıları bile geride bırakan ünlü DJ Kerimcan Durmaz için Survivor 2017 iddiası ortalığı karıştırdı. Her şey Acun Ilıcalı'nın Kerimcan ile yediği yemekle başladı.

15 Ekim Cumartesi günü Kerimcan Durmaz ile bir araya gelen Acun Ilıcalı, dedikoduların fitilini de ateşlemiş oldu. Her Survivor sezonu reyting listelerini alt üst eden dahi yapımcı Acun Ilıcalı 2017 yılındaki Survivor yarışmasında Kerimcan Durmaz'a da mı yer verecek?

kerimcan durmaz için survivor iddiası

Kerimcan Durmaz için Survivor 2017 iddiası

Kerimcan Durmaz, 15 Ekim günü Acun Ilıcalı ve sevgilsi Şeyma Subaşı ile bir iş yemeğinde bir araya geldi. Ünlü DJ bu yemekten bir de fotoğraf paylaştı. O dakikadan sonra da Acun ile Kerimcan Durmaz'ın o yemekte ne konuştuğu merak konusu oldu.

İddialara göre Acun Ilıcalı Survivor 2017 için düzgün fiziği ve atletik yapısıyla dikkat çeken Kerimcan Durmaz'a teklifte bulundu.


Magazin Haberleri

Yorum