Survivor Adem Sarı Gelin ve Ağrı Dağın Eteğinde türkülerini söyledi

0
20

Survivor birleşme partisindeki Söyle Söyleyebilirsen yarışmasında son üçe kalmayı başaran Adem Kılıççı Sarı Gelin türküsüyle adeta büyüledi. Adem Ağrı Dağın Eteğinde türküsündeki performansıyla da jüriden tam not almayı başardı.

Adem’den Sarı Gelin türküsü

Survivor ünlüler takımının en güçlü yarışmacılarından biri olan Adem Kılıççı Söyle Söyleyebilirsen yarışmasında da ses yeteneğini konuşturdu. Özellikle Mustafa Sandal’ı söylediği Sarı Gelin türküsüyle büyüleyen Adem, büyük alkış topladı.

Dominik’te söylediği Sarı Gelin türküsüyle enteresan bir rüzgar estirmeyi başaran Adem, tirbünlerden üstün bir beğeni toplamayı başardı.

Annesi Erzurumlu babası Ağrı’lı olan Adem ilk şarkısında Ağrı’ya has bir türkü seçmişti. İkincisinde de Erzurum’un ünlü Sarı Gelin türküsünü söyledi. Böylelikle de babasının gönlünü ve bütün Türkiye’nin kalbini kazanmış oldu.

Adem’in söylediği Ağrı Dağın Eteğinde türküsü

Adem’in şanssızlığı belki de Şahika gibi güçlü bir sesin ardından sahneye çıkmaktı. Survivor yarışmacısı Adem Kılıççı birleşme partisinde Ağdı Dağın Eteğinde şarkısını son derece iyi söyledi. Ancak Şahika çok daha iyi söylediği için biraz gölgede kaldı. Ancak Adem’in sesinin rengi ve söyleme tarzı son derece yerindeydi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here