Survivor Anıl Karakurt dokunulmazlıkta neden yok? Anıl’ın sakatlığı ne?

0
25

Survivor gönüllüler takımının ilginç karakteri Anıl Karakurt son dokunulmazlık oyununda neden yok? Survivor takipçileri Anıl’ı dokunulmazlık oyununda bençte göremeyince büyük şaşkınlık yaşadı.

Son olarak Survivor birleşme partisinde Harry Potter şapkası ile ilgi odağı olan, hem çok sempatik bulunan hem de herkese çok farklı gelen Anıl Karakurt’un son dokunulmazlık oyununda görünmemesi dedikodular de beraberinde getirdi. Anıl Survivor dokunulmazlık oyununda neden yok? bunun tek bir nedeni var o da Anıl’ın bacağındaki sakatlık.

Survivor’da Anıl’ın sakatlığı ve Anıl’ın son durumu

Twitter’da Survivor’ın sıkı takipçileri Anıl’ın neden oyun alanında görünmediğini merak etmekteydi. Survivor’ın fragmanında Anıl’ın sakatlandığına dair görüntülerin yer almaması nedeniyle ‘Anıl neden yok’ sorusu gündem oldu.

Anıl ile birlikte gönüllüler takımında bir eksik daha var dı o da Ogeday. Gönüllüer takımı Survivor dokunulmazlık oyununa bu akşam Ogeday ve Anıl’dan yoksun çıktı.

Bilindiği gibi Anıl, Survivor dokunulmazlık oyununda yaşadığı sakatlık nedeniyle yer almamıştı. Ancak kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından çıkılan bireysel dokunulmazlıkta Anıl da yarışanlar arasındaydı. Bu da Anıl’ın sakatlığının ciddi olmadığını ortaya koydu.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here