Survivor Anıl ve maskotu Sörvi

0
73

Survivor Anıl bu kez de maskot Sörvi ile gündemde. Asır Survivor’da kendine Sörvi adında bir maskot yaptı. Daha önce “Medeniyeti terk ediyorum artık mağarada yaşıyorum” diyerek dikkatleri üzerine çeken Anıl yaşadığı sakatlıkta boş zamanlarını kendine topladığı çalı çırpılardan oyuncaklar yaparak geçirdi. Anıl başına bir tac omzuna da Sörvi adında maskot yaptı. Anıl’ın tacı Tuğçe tarafından hediye edildi.

Survivor Anıl Sörvi adında maskot yaptı

Survivor’da sakatlık yaşadığı son bir haftada canının çok sıkıldığını belirterek, “Sizleri Sörvi ile tanıştırayım. Sakatlığımdan nedeniyle hareket edemiyordum. Canım çık sıkılınca da adada Sörvi’yi yarattım. Yeni arkadaşım, onunla çok mutluyum” dedi.

Survivor gönüllüler takımında yarışan Anıl Karakurt aslında Dominik’teki yarışlara sonradan dahil olmuş ve performansıyla birçok kişiyi geride bırakmıştı. Ancak adadaki dedikodular ve gruplaşmalar Anıl’ı olumsuz etkilemiş ve duygusal dengesini yitirmesine neden olmuştu.

Anıl verdiği fotoğraflarla twitter’da da gündem oldu. İşte Survivor takipçilerinin Anıl ve son numarasıyla ilgili yorumları.

https://twitter.com/Slm2393/status/855482908437606401

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here