Survivor Bulut’un futbolcu babası Hasan Kemal Özdemiroğlu kimdir?

0
65

Göz6 yarışmacısı Bulut’un futbolcu babası Hasan Kemal Özdemiroğlu kimdir? Göz6 yarışmasındaki büyük finalde Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Bulut’un babası Hasan Özdemiroğlu’nun futbolculuk kariyeri ve teknik direktörlüğü merak konusu oldu.

Bulut’un babası Hasan Kemal Özdemiroğlu kimdir?

Göz6 yarışmasının en iddialı isimlerinden biri olan Bulut, “Babamla gurur duyuyorum. Futbolcu olamadım. Babam büyük bir futbolcuydu. Ona spordaki başarımı Survivor’da göstermek istiyorum” dedi. Bu dakikadan sonra Bulut’un babası merak konusu oldu. Bir dönem Fenerbahçe altyapısını da çalıştıran bir antrenör olan Hasan Özdemiroğlu kimdir?

Bulut’un babası Hasan Kemal Özdemiroğlu kimdir?

İlk kez heyecanla takip edilen Göz6 yarışmasında Bulut’un babası olarak ekranlara yansıyan Bulut’un babası Hasan Kemal Özdemiroğlu hakkında merak edilenleri sizleriçin derledik.

Hasan Özdemiroğlu, Göz6 final gecesinde “Ben hayatım boyunca madalyalar kazandım, büyük başarılar tattım. Benim oğlum kazanmasa da olur. O benim gönlümün, kalbimin, yüreğimin şampiyonu” diyerek oğlunu motive etti.

Sinop 1964 doğumlu Hasan Özdemiroğlu uzun yıllar Fenerbahçe ve Sakaryaspor forması giydi. Cumhurbaşkanlı Kupası kazandı. Türkiye Kupası’nı kaldırdı. 3 kez Donanma Kupası kazandı. 1985 ve 86 olmak üzere 2 kez de TSYD kupası kaldırdı.

Teknik Direktör olarak da A2 liginde Fenerbahçe’yi çalıştırdı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here