Survivor Murat Nişantaşı'ndaki City's'de kız arkadaşıyla

Serhat Ramay
208 kere okundu

Magazin

Survivor Murat Nişantaşı'ndaki City's'de kız arkadaşıyla - Magazin Haberleri

Survivor ile ünlenen Murat Ceylan bugün öğlen saatlerinde Nişantaşı'ndaki ünlü City's AVM'de görüldü. Türkiye'nin ünlü isimlerinin Nişantaşı'ndaki uğrak yerlerinden olan City's yanındaki kız arkadaşıyla gelen Murat'ı paparazziler yalnız bırakmadı.

Nişantaşı'ndaki City's ünlü isimlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor. Her gün sayısız ünlünün ziyarette bulunduğu ünlü alış veriş merkezini ziyaret eden son isim Murat Ceylan oldu. Murat Ceylan bulunduğu gibi Survivor yarışmasındaki performansıyla uzun süre konuşulmuştu. En yakın arkadaşı Hilmi Cem ile Survivor'a damga vuran isimlerden biriydi.

SURVİVOR MURAT CİTY'S AVM'DE

İstanbul doğumlu 28 yaşındaki Murat Ceylan Survivor'ın ardından pek çok televizyon projesinde yer almış, aynı zamanda Para Bende programını da sunmuştu. Murat Ceylan çapkınlık haberleriyle de gündeme gelen bir isim. Adı önceki aylarda Almeda Abazi ile anılmıştı.

2013 yılındaki Survivor'da gönüllüler takımında mücadele eden Murat Ceylan, geçen aylarda Serenay Aktay ile yine City's AVM'de görülmüştü. Nişantaşı'nı sık sık ziyaret eden Survivor Murat, alış veriş merkezinin en üst katındaki yemek salonunda kız arkadaşıyla birlikte yemek yedi.


Magazin Haberleri

Yorum