Nagihan Karadere ile Uğur Gökçe boşanıyor mu?

0
63

Survivor ünlüsü Nagihan Karadere eşinden boşanıyor mu? Aldatılma olayı nedeniyle Survivor yarışmasının en güçlü kadın yarışmacısı Nagihan’ın boşanmak üzere olduğu iddia edilmişti. Nagihan konuyla ilgili açıklama yaptı.

Nagihan Karadere ile Uğur Gökçe boşanıyor mu?

Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’da Nagihan Karadere’nin boşanacağıaçıklandı. Başarıarla dolu atletlik kariyerinin ardından Survivor‘a katılan ve Nagihan‘ın eşinden boşanacağı iddia edildi. İlk açıklamasını TV 8’de yapan Nagihanboşanıyor mu‘ sorusunun cevabını yanıtsız bıraktı. Eşi hakkında korumacı bir üslup kullandı.

Survivor tarihinin en güçlü kadın yarışmacısı olan ve hırsıyla unutulmazlar arasına giren Nagihan’ın boşanmak üzere olduğu ve küçük çocuğunu kocasına göstermemeyi düşündüğü öğrenildi.

Nagihan boşanıyor mu?

Survivor Nagihan’ın boşanyıor iddialarının nedeni aldatılmış olması. Boşanmanın nedeni de belli oldu. Kocasının ortaya çıkan çıplak fotoğrafı Nagihan Karadere’yi boşanmanın kıyısna getireceği konuşuluyor. Küçük kızı Ece’ye olan sevgisi bütün Türkiye’nin malumu. Bir ihtimal ailesini bir arada tutmak için bunu sineye çekebilir.

Nagihan’ın eşi Uğur’un sosyal medyaya düşen çıplak fotoğrafları artık bütün Türkiye’nin gündeminde. Söylemezsem Olmaz programında Nagihan’ın uğradığı ihanet masaya yatırıldı.

Nagihan’dan boşanma açıklaması

Türkiye’nin Survivor ile tanıdığı 32 yaşındaki milli atlet Nagihan boşanma kararıyla ilgili açıklama yapmaktı.

Nagihan’ın Survivor’da ailesiyle kavuşma anı günlerce konuşulmuştu. Özellikle küçük kızı Ece ile aylar sonra kavuştuğu anlar… Konuşulanlara göre Nagihan Karadere Survivor’da ailesini daha iyi yaşatmak için savaşırken, kocası onu aldattı. Bir kadının Uğur’un çıplak bir fotoğrafını Nagihan’a gönderdiği ve karşılığında para istediği iddia edilmişti.

Renkli Sayfalar adlı magazin programının sunucuları yayın arasında Nagihan ile telefonda görüştükerini belirtti. Müge ve Gülşen şunları söyledi: Nagihan ile konuştuk. Telefonda kendini tutamayarak ağladı. Olanlardan ötürü çok üzgün.

Nagihan: Bir şantaj söz konusu

Haber bütün Türkiye tarafından duyulduğu sırada TV 8’de canlı yayında olan Nagihan şu açıklamayı yaptı:

Bir şantaj söz konusu. Ondan para sızdıramayınca bana döndüler. 10 bin euro gibi bir para söz konusu. Hukuki işlem başlatıldı. Önümüzdeki günlerde gerekli açıklamayı yapacağım. Bildiğim tek bir şey var. Herkesin bildiği konu. Detayını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Beni Romanya numaralı biri aradı. Görüntüleri görünce şoka girdim. Olaydan iki gün önce haberim oldu. Kızım var onun bu olaydan etkilenmesini istemiyorum. Asla eşimden böyle birşey beklemezdim.

TV 8’de yayınlanan Göz6 programına konuk olan Nagihan’ın açıklamaları bu şekilde. Nagihan boşanıyor mu sorusu da kısmen yanıt bulmuş oldu. Ünlü atlet, ilk anda şantaj yapan kişiyi mahkemey verdiklerini söyledi. Eşi hakkında korumacı bir üslup kullanan Nagihan’ın en azından şu an boşanmayı düşünmediği söylenebilir.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here