Survivor Sabriye’nin çılgın dansı

0
37

Survivor ünlüler takımında Sabriye Şengül ödül oyununda dans şov yaptı. Ödül oyunun kazanan ünlüler takımı adalarında ışıklarla bezeli romantik bir akşam yemeği yerken aşka gelen Sabriye kendini müziğe kaptırıp çılgınlar gibi dans etti.

Survivor’da bu kez Sabriye’nın dans şovu vardı. 27 Mart Pazartesi günü yayınlanan Survivor’da adeta ünlüler takımı şov yaptı. Ünlüler takımı oyun vermeden gönüllüleri 2-0 yenerek ödül oyununu kazandı. Ardından da adalarında son derece romantik ve eğlenceli bir yemek yedi. Yemek servisini bu kez Sema yaptı. Işıklı akşam yemeğinin ardından çalan dans müziğinde Sabriye çılgınlar gibi dans etti.

Survivor’da Sabriye’nin çılgın dansı

Asık suratı ve asabiyetiyle ünlenen ve adada kimsenin takışmak istemediği isimlerden biri olan Sabriye sonunda içindeki çocuğu serbest bıraktı. Çalan güzel müziğe kendini bırakan Sabriye beyaz örtülere sarınarak yaptığı dans şovuyla hem stres attı hem de arkadaşlarına unutulmaz bir Survivor gecesi yaşattı.

Sabriye’nin dans ettiği anların videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Ünlüler takımının dövüşçü yarışmacısının mutluluğu kısa sürdü. Dansın ardından “Demek ki beni çekemeyenler varmış” diyerek dans ederken kendine katılmayanlara mesaj gönderdi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here