Survivor’da Burçak hüngür hüngür ağladı

0
21

Survivor gönüllüler takımının yarışmacısı Burçak Tuncer Sabriye’ye kaybettiği oyun nedeniyle bençte hüngür hüngür ağladı. Dün olduğu gibi bugün de Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler takımı oldu. Sessizliğiyle bilinen Burçak’ın ağlaması nedeniyle Elif büyük büyük üzüntü yaşadı.

Survivor dokunulmazlık oyununu ikinci kez kaybeden gönüllüler takımında Burçak oyun alanında adeta sinir krizi geçirerek ağladı. Sabriye’ye yenildiği oyun nedeniyle gözyaşlarını tutamayan Burçak, “Ben yenilmeseydim dokunulmazlığı kaybetmeyecektik” diyerek mağlubiyetten kendini sorumlu tuttu. Survivor dokunulmazlık oyununda Burçak ağladığında onu sakinleştirmeye çalışan isim Elif oldu.

Survivor’da Burçak ağladı Elif sakinleştirdi

Son derece gergin bir oyun vardı Survivor’da. İlk dokunulmazlık oyununda olduğu gibi ikincisinde de ünlüler takımı 4-1’den oyun çevirmeyi başardı ve dokunulmazlığı aldı. Son sayıdan sonra Burçak berçte gözyaşlarını tutamadı ve Sabriye’ye yenildiği için ağlamaya başladı. Onu sakinleştiren kişi ise Elif oldu.

Ardından konseyde nefesler tutuldu. Gönüllülerde Ogeday’ın ismi eleme potasında yer aldı. Ogeday 3. kez potaya girdi. Dün kaybedilen dokunulmazlık oyununda da Berna’nın adı yazılmıştı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here