Survivor’da kim elendi? Survivor’a veda eden son isim şok etti

0
57

Survivor yarışmasında bu hafta kim elendi? Akıllardaki en büyük sorulardan biri şuydu: Sabriye elendi mi? Acun Ilıcalı oylamayı açıklığında yarışmayı izleyen herkes büyük bir şok yaşadı. Son olarak oylama sonucunu açıklayan Acun Ilıcalı, “Sabriye elendi” dedi. Potalardan defalarca çıkmayı başaran Sabriye, Serhat-Adem potasından çıkamadı.

Survivor yarışmasında Serhat Akın mı, Sabriye Şengül mü yoksa Adem Kılıççı mı elendi? Adadaki eleme konseyinde bu kez dokunulmazlık İlhan Mansız’ın oldu. Ardından Acun Ilıcalı noter tarafından oy sıralamasına göre elenen ismi söyledi. İşte Survivor’da kim elendi sorusunun yanıtı ve detaylar.

Kimler eleme adayı oldu?

Bugünkü eleme oyununda son derece enteresan bir final oynandı. Hafıza oyununa kötü başlayan Adem ve Sabriye sonradan toparlanarak harika performanslar sergiledi. Özellikle adem bir hakkı kaldığında üst üste oyunlar kazanarak büyük heyecan yarattı. Son olarak Serhat, Sabriye, Adem ve İlhan’ın da birer hakkı kaldı. Sonra herkes birer birer elendi. Finali Adem ile İlhan oynadı. Ve kazanan İlhan oldu. İlhan Mansız böylece konseyde dokunulmaz oldu. Dün de Ogeday dokunulmazlık elde etmişti. Böylece konseyde ünlüler takımından Serhat Akın, Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül eleme potasına girdi.

Ünlüler takımı son aylarda müthiş bir performans sergiledi. Bir ara Survivor adasında ünlüler sekize altı kalmıştı. Ardından üst üste dokunulmazlıkları kazanarak altıya bir kalmayı başardı.

Survivor’da kim elendi?

Serhat Akın, Sabriye Şengül ve Adem Kılıççı Survivor’da elenme adayıydılar. Seyirciler günler öncesinden oylarını kullanmıştı. Bu akşam bu oylardaki sıralamaya göre bir isim adaya veda etti. Oylama sonucunu açıklayan Acul, “Sabriye elendi” dedi.

Gözyaşlarına hakim olamayan Sabriye, “Çok üzgünüm. Kıbrıs’ı hak ettiğimi düşünmüyordum. İnşallah Adem şampiyon olur” dedi.

Acun Ilıcalı da, “Kendine özgü bir yarışmacıydın. Senin sevenlerin var. Bir insan için Survivor’daki en büyük kazanç kendi karakterini insanlara pozitif şekilde geçirebilmesi. Bunu başardığını düşünüyorum. Ama Survivor maceran bu akşam bitti” dedi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here