Tamer Karadağlı Duymayan Kalmasın'da kazayı anlattı

Oğuzhan Hacıoğlu
538 kere okundu

Televizyon

Tamer Karadağlı Duymayan Kalmasın'da kazayı anlattı - Televizyon Haberleri

Star TV'de 2 Aralık Cuma günü ekrana gelen Duymayan Kalmasın'ın yeni bölümünde canlı yayın konuğu Tamer Karadağlı oldu. Karadağlı 2 yıl önce yaşadığı kazayı anlatırken bölgenin sorumlusu olan muhtarın canlı yayına bağlanmasıyla gerginlik yaşadı.

Program içerisinde yaklaşık 2 yıl önce Tamer Karadağlı'nın Bursa'da geçirdiği motosiklet kazası gündeme gelince ünlü oyuncunun kaza yaptığı bölgenin muhtarı canlı yayına telefon ile bağlandı. 2 yıl önce gerçekleşen kaza için hal özür alamadığını ifade eden Tamer Karadağlı muhtarın söylediği "Tamer Karadağlı oradan geçecek diye yolları mı temizleyeceğiz" sözünü hatırlattı.

Muhtarın özür dilememekte ısrar etmesi üzerine sinirlenen Tamer Karadağlı "Ben sizden özür diliyorum siz benden dilemeyin özrümü kabul ediyor musunuz size soruyorum" diyerek muhtarın söylediklerine isyan etti. Bunun üzerine canlı yayına telefon ile bağlanan muthtar telefonu kapatırken Karadağlı "Oyuncu Tamer Karadlı oradan geçiyor diye temizlemeyeceksiniz ama vatandaş Tamer Karadağlı geçiyor diye temizlemek zorundasınız. Ben vergimi ödüyorum" dedi.

KAZA NASIL OLMUŞTU?

Bursa'da yol kenarına bırakılan zeytinlerden akan yağların karayoluna akması ve kayganlaştırmasıyla birlikte Tamer Karadağlı bölgeden geçtiği esnada motosikleti ile düşmüş ve bileklerinde kırıklar meydana gelmişti. Bir süre tedavi gören Tamer Karadağlı yaşanan ihmalkarlık karşısında sorumluların hesap vermesini istemişti.

Etiketler: tamer karadağlı

Televizyon Haberleri

Yorum