Tanju Babacan vefat eden annesiyle namaz kılmıştı

0
72

Türk moda sektörünün ünlü isimlerinden biri olan ve uzun kırmızı sakallarıyla akılda kalan Tanju Babacan alzheimer olan annesini kaybetti. Tanju Babacan annesi Kevser Babacan’ın ölüm haberini Instagram hesabından duyurdu.

Alzheimer olan annesiyle ölmeden önce böyle namaz kılmıştı. Video aşağıdadır.

Hangi inancta olurlarsa olsunlar inançları elbet onlara artı katacaktır. #alzheimer #sefkatlehatirlatiyoruz

A post shared by tanjubabacan (@tanjubabacan) on

Tanju Babacan annesiyle namaz kıldı

Tanju Babacan alzheimer olan annesiyle kıldığı yatsı namazının videosunu Instagram’dan paylaşmış ve büyük beğeni almıştı. Annesinin ölüm haberini de Instagram’dan takipçileriyle paylaşan Tanju Babacan, “Biricik annemiz Kevser Babacan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kayalar Memduhiye Köyü Sakarya Mezarlığı’nda toprağa verilecektir” notunu düştü.

Ünlü modacı Tanju Babacan’ın alzheimer olan annesi vefat etti.

Tanju Babacan’ın kırmızı sakalları

Tanju Babacan neden sakallarını kırmızıya boyattığıyla ilgili bir soru üzerine şu duygusal yanıtı vermişti: Benim annem alzheimer hastası. Onun beni rahatlıkla tanıyabilmesi için sakallarımı kırmızıya boyattım. Annem beni kırmızı oğlum diye sever.

Tanju Babacan aylar önce katıldığı programda eşcinsel olduğunu ve bu ilişki biçimine tövbe ettiğini açıklamış ve namaz kılmaya başladığını belirtmişti.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here