Tanju Babacan'dan Acun Ilıcalı'nın programına şok yanıt

Oğuzhan Hacıoğlu
432 kere okundu

Magazin

Tanju Babacan'dan Acun Ilıcalı'nın programına şok yanıt - Magazin Haberleri

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'a katılan Tanju Babacan TV8'de yer alan Acun Ilıcalı'nın magazin programından teklif aldığını ilk kez açıkladı.

Tanju Babacan, Renkli Sayfalar'da Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sorularını yanıtladı. Program içerisinde seyircilerden gelen bir soruyu yönelten Gülşen Yüksel "neden Kerimcan Durmaz moda programında jüri üyesi de Tanju Babacan değil" sorusunu yöneltince Babacan samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Benim Stilim'in TV8'e geçmesinin ardından Acun Ilıcalı'nın yapım şirketinden program ile ilgili teklif aldığını açıklayan Tanju Babacan bu teklifin ardından "değil o programa jüri olmak konuk bile olmam" yanıtını verdiğini söyledi. Acun Ilıcalı'nın program teklifini reddettikten sonra arkadaşlarının kendisi ile dalga geçtiğini dile getiren Tanju Babacan, yine de pilman olmadığını söyledi.

TANJU BABACAN EN FAZLA ÜZÜLDÜĞÜ ANI ANLATTI

Öte yandan Alzheimer hastalığı ile mücadele eden annesine ilişkin açıklamalar da yapan Tanju Babacan en fazla üzüldüğü anı anlattı. Doktorların unutkanlıkla ilgili söylediklerine rağmen bir gün telefonla annesiyle konuştuğu anda annesinin "sen benim oğlum muydun" diye sorduğunda çok fazla üzüldüğünü dile getirdi.

Herkesin bir Alzheimer hastası olma riskinin bulunduğunu dile getiren Tanju Babacan devlete bu konuda çalışmalar yapması için çağrıda bulundu.


Magazin Haberleri

Yorum