THY'nin yeni reklam yıldızı Zach King

Alaattin Han
388 kere okundu

Teknoloji

THY'nin yeni reklam yıldızı Zach King - Teknoloji Haberleri

Vine'da çektiği ilginç videolarla kısa sürede popüler olmayı başaran Zach King, Türkiye'yi yakından ilgilendiren bir projede yer aldı! Zach King, Türk Hava Yolları'nın yeni reklam yıldızı oldu.

Vine fenomenleri arasında en popüler isimlerden birisi olan Zach King, çektiği Vine'larla birlikte kullanıcıları oldukça şaşırtmayı başarmıştı.


Bu özelliği sayesinde kısa süre içerisinde Vine dışında da projelerde çalışmaya başlayan Zach King, artık Türk Hava Yolları'nın yeni reklam yüzü oldu.

THY'nin yeni reklam yıldızı Zach King

Dünyanın en başarılı hava yollarından birisi olan Türk Hava Yolları, çektiği her reklam filmiyle gerek Türkiye, gerek dünya basınında büyük yer edinmeyi başarıyor. Hatırlanacağı gibi daha önce şirket, Messi ve Kobe Bryant gibi ünlü yıldızlarla çalışmıştı.

Türk Hava Yolları'nın, Zach King ile çektiği ve oldukça güzel mesajlar veren bu reklam filmiyle de gündemde yer edinmesi kesin gibi gözüküyor.

Ortalama 10 saniye olan reklam filmlerinden şimdilik sadece 2 tane bulunuyor olsa da Türk Hava Yolları, Zach King ile birlikte #MagicOnBoard hashtagi altında ilginç reklam filmlerine imza atmaya devam etmesi planlanıyor.

https://www.facebook.com/turkishairlinesTR/videos/1176571079065389/

Teknoloji Haberleri

Yorum