Tolga Karel dolandırıcı mı? Eski eşi ve yeğenini mi dolandırdı

Serhat Ramay
844 kere okundu

Magazin

Tolga Karel dolandırıcı mı? Eski eşi ve yeğenini mi dolandırdı - Magazin Haberleri

Tolga Karel hakkındaki dolandırıcılık iddiaları yenilir yutulur cinsten değil. Yeğenini, eski eşini ve emlakçısını dolandırdığı söylenen ünlü oyuncu Tolga Karel'in iddialar karşısında ne diyeceği merak konusu.

Tolga Karel hakkındaki dolandırıcılık iddiaları yenilir yutulur cinsten değil. Show TV'de yayınlanan Pazar Sürprizi adlı magazin programında Tolga Karel'in dolandırıcı olduğuna dair şok bir haber yayınlandı.

Tolga Karel eski eşine nafakasını ödemiyor

Tolga Karel’in 5 yıl evli kaldığı eski eşi Günay Musayeva’dan bir çocuğu bulunuyor. Tolga Karel’in kanunen ödemekle yükümlü kılındığı nafakalarını da düzenli şekilde ödemediği ortaya çıktı.

tolga karel günay musayevaya nafaka ödemiyor

Tolga Karel üç sezon önce de Survivor yarışmasında yarışmıştı.

tolga karel için dolandırıcı iddiası

Emlakçısı Sinan Sarıkaya, “Tolga Karel 840 bin liralık evini 225 bin liraya sattı. Burada amaç nafakanın arttırılmasını engellemek. Burada Tolga Karel evi yeğeninin üzerine yaptı. Sahte imza var bu olayda. Evrakta sahtecilik var. Mahkemeden mal kaçırma var” diye konuştu.

emlakçı sinan sarıkaya tolga karelin dolandırıcı olduğunu iddia etti

Emlakçısı, "Bu işin vergi kısmı çok ciddi. Tolga Karel'e elini veren kolunu kaptırır. Bana 25 bin lira borcu vardı şimdi o 40 bin lira oldu.

Emlakçı Sinan Sarıkaya, "Özge Mama isimli yeğenine de kazık attı. En büyük kazığı ona attı. Şimdi vergi borçlarını yeğeni ödemek zorunda. Çıkacak vergi yeğeninin üzerine çıkacak. Şimdilerde Tolga Karel Amerika'da diye konuştu.

Etiketler: tolga karel

Magazin Haberleri

Yorum