Trabzonspor 3 transfer için atağa geçti

Alaattin Han
170 kere okundu

Spor

Trabzonspor 3 transfer için atağa geçti - Spor Haberleri

Trabzonspor 31 Ağustos günü sona erecek olan transfer sezonu öncesinde Micah Richards, Almamy Toure ve Luciano Slagveer için atağa geçti.

Trabzonspor’da sağ bek ve sağ açık transferleri için geri sayıma geçildi. Sağ bek için Aston Villa formasını giyen 28 yaşındaki Micah Richards için girişimlerini sürdüren bordo mavililerin, aynı mevki için Monaco’nun 20 yaşındaki genç futbolcusu Almamy Toure’yi de gündemine aldığı öğrenildi.

ZAMAN DARALIYOR

Bordo-mavili takımın ayrıca sağ açık transferi için SC Heerenveen formasını giyen Luciano Slagveer ile de temasa geçtiği kaydedildi. 31 Ağustos 2016 tarihinde 1’inci transfer ve tescil döneminin sona erecek olması nedeniyle elini çabuk tutmak isteyen bordo mavili yönetimin, birkaç gün içerisinde görüşmeleri olumlu olarak sonuçlandırabileceği belirtildi.

GÖKHAN SARAL: TRABZONSPOR’UN HAKLARINI SAVUNACAĞIM

Sosyal medya hesabından yaptığı ‘sportmenliğe aykırı açıklamalar ve hakaretleri’ nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edilen Trabzonspor Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, Trabzonspor’un haklarını ne pahasına olursa olsun savunacağını söyledi. Gökhan Saral’ın twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

“Ne TFF ne PFDK, ne Aziz beni susturamaz, yıldıramaz. Trabzonspor’un hakkını canım pahasına savunacağım. Ben Trabzonspor’un haklarını savunmak için, bu şarlatanlara meydanı bırakmamak için seçildim. Ceza alsam ne olur? Susanlar utansın.”


Spor Haberleri

Yorum