Trabzonspor’da Balotelli sesleri

0
25

Trabzonspor flaş bir golcü transferine imza atmak istiyor. Bordo mavili yönetim İtalyan golcü Mario Balotelli’nin menajeriyle temasta. Trabzonspor Balotelli için kesenin ağzını açtı.

Trabzonspor Balotelli için bastırıyor

Geçen hafta adı Beşiktaş ile anılan İtalyan golcü Balotelli için bu kez Trabzonspor devrede. Menajeriyle dirsek temasında olan bordo-mavili yönetim 5 milyon liralık maliyeti olan Balotelli’yi tranfser etmek istiyor. Nice formasıyla 28 karşılaşmada 17 gol atan Mario Balotelli Türkiye’den Beşiktaş ve Trabzonspor’un gündeminde.

Futbolun hırçın dahisi Mario Balotelli’nin 5 milyon euroluk maliyetiin düşürmek için bastıran Trabzonspor yönetimi, son olarak İtalyan golcünün menajeriyle direkt temasa geçti.

Balotelli’nin menajeri Trabzonspor yönetimine, Beşiktaşlı yöneticilere söylediklerine benzer şeyleri söyledi. Balotelli’nin imza parası için 2 milyon euro, yıllık da 3 milyon euro para isteniyor.

Uslanmaz çocuk Balotelli

İnter’de yıldızı parlayan 26 yaşındaki yıldız sonrasında 3 sezon İngiliz kulübü Manchester City’e transfer olmuş ve ardından da “büyük hayalim” dediği Mİlan’ın formasını sırtına geçirmişti. Balotelli bir sezon Liverpool takımında oynadıktan sonra yeniden kiralık olarak Milan’a gitti. Mario Balotelli son sezonunu Fransa’nın Nice takımında geçirdi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here