Tuğba Özay'dan büyük itiraf 'kadınlar bana ilgi duyuyor'

Oğuzhan Hacıoğlu
323 kere okundu

Magazin

Tuğba Özay'dan büyük itiraf 'kadınlar bana ilgi duyuyor' - Magazin Haberleri

Güzel manken ve şarkıcı Tuğba Özay Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda kadınların da kendisine ilgi duyduğunu açıkladı.

İtalyan eşinden yaklaşık 2 yıl önce boşanan manken ve şarkıcı Tuğba Özay ardından Survivor progrmına katılmıştı. Posta Gazetesi'nden Canan Danyıldız'a konuşan Tuğba Özay hayatına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Eski sevgilisi olan Akın Büyükoğlu'ndan ayrılmak isterken araya mafya sokarak sevgilisini tehdit ettiren Tuğba Özay 5.5 ay hapis yattığı dönem ile ilgili olarak "cezaevine girmek istiyordum, girdim, çıktım" dedi.

37 yaşına basan güzel şarkıcı geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkardığı "Pes etme" albümü ile ilk şarkıcılık deneyimini yaşamıştı.

Tuğba Özay'dan aşk açıklaması

İtalyan eşine yönelik sorulan soru ile alakalı "arkadaşız hala görüşüyoruz" yanıtını veren Tuğba Özay çok zor aşık olduğunu ifade etti. Şu an kalbind hiçkimsenin olmadığını açıklayan Özay, "aşık oldum mu tam olurum" diyerek Canan Danyıldız'ı güldürdü. Oyunculukla ilgili de tüyolar veren Tuğba Özay dizilere geri dönme ihtimalinin olduğunu belirtti.

"Kadınlar bana ilgi duyuyor"

Güzelliği ile ilgili konulara da değinen Tuğba Özay, fiziğini annesinden aldığını açıklayarak ne annesinde ne de kendisinde selülit bulunmadığını ifade etti. Öte yandan Canan Danyıldız'ın "kadınlar seni kıskanmıyor mu, sana cinsel anlamda ilgi duyanlar oldu mu" sorusuna kadınların kendisini kısmandığını ve güzel bulduğu yanıtını veren Tuğba Özay bugüne kadar bazı kadınların cinsel anlamda kendisine ilgi duyduğunu dile getirdi.

Etiketler: tuğba özay

Magazin Haberleri

Yorum