Tümer Metin esmer güzelle yakalandı

Oğuzhan Hacıoğlu
324 kere okundu

Beşiktaş

Tümer Metin esmer güzelle yakalandı | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Tümer Metin önceki akşam Arnavutköy'de bir mekanın girişinde yanındaki esmer güzelle birlikte kameralara yakalandı.

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Tümer Metin, önceki akşam bir kadın arkadaşıyla Arnavutköy Hudson’a girerken görüntülendi. Flaşlar patlayınca arkadaşını içeri gönderen Metin, sokak satıcısı çocuklarla bir süre sohbet etti. Çocuklarla şakalaşan Metin, muhabirlere selam verdikten sonra içeri girdi. Şimdilerde bir televizyon kanalında spor yorumculuğu yapan Tümer Metin yanındaki esmer kız arkadaşı hakkında açıklama yapmazken mekanda yemek yiyen ikili geldikleri gibi Hudson'dan beraber ayrıldılar.

Tümer Metin'in yanındaki esmer güzelin yeni sevgilisi olduğu iddia edilirken açıklama yapmayı tercih etmeyen Tümer Metin "merhaba arkadaşlar" diyerek basın mensuplarını pas geçti.

Maraton isimli spor programında yorumculuk yapmaya devam eden Tümer Metin'in önümüzdeki dönemlerde teknik adamlık için çalışmalara da başlayacağı iddia edildi.


Beşiktaş Haberleri

Yorum