Türkiye - Kosova maçı Burak Yılmaz golü ve Volkan Şen'in golünü izle

Serhat Ramay
628 kere okundu

Futbol

Türkiye - Kosova maçı Burak Yılmaz golü ve Volkan Şen'in golünü izle - Futbol Haberleri

Türkiye Burak Yılmaz ve Volkan Şen'in golleri ile bir anda 2-0 öne geçti Kosova karşısında. Türkiye Kosova maçının 51. dakikasında Burak Yılmaz attığı golle milli takımı 1-0 öne geçirdi. Türkiye - Kosova maçı Burak Yılmaz'ın golünü izle.

Türkiye - Kosova maçında milli takım Burak Yılmaz'ın gol ile üstünlüğü ele geçirdi. Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Kosova ile karşılaşayan Türkiye ilk yarıda çok sayıda gol bulmuş ancak hiçbirinden yararlanamamıştı.

TÜRKİYE - KOSOVA MAÇINDA BURAK YILMAZ'IN GOLÜNÜ İZLE

İkinci yarıya çok istekli ve hevesli başlayan Türkiye, sonunda aradığı golü Burak Yılmaz ile buldu. Türkiye 51. dakikada Burak Yılmaz'ın golü ile öne geçti. Karambolde topu çok iyi saklayan ve çok iyi dönen Burak Yılmaz, ustalığını konuşturarak nefis bir vuruşla topu filelere gönderdi.

Burak Yılmaz milli takım formasıyla attığı gol sayısını 22'ye çıkardı. Burak milli takımın en golcü oyuncusu konumunda.

TÜRKİYE - KOSOVA MAÇINDA VOLKAN ŞEN'İN GOLÜNÜ İZLE

Burak Yılmaz'ın golüyle iyice açılan milli takım 55. dakikada bu kez Volkan Şen ile 2-0'ı buldu. İlk pozisyond Burak Yılmaz kalecinin üzerinden aşırtma yaptı. Top direkten döndü. Volkan Şen dönen topu tamamlayarak golünü attı. Bu golle Türkiye Kosova karşısında 2-0 öne geçti.

Ayrıca bu golün şöyle de bir özelliği var. Volkan Şen milli takım formasıyla ilk kez gol sevinci yaşadı.

Öte yandan gol sevinci Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım kafa kafaya çarpıştı.


Futbol Haberleri

Yorum