Türkiye - Kosova maçının penaltı pozisyonlarını Bülent Yavuz yorumladı

Serhat Ramay
219 kere okundu

Futbol

Türkiye - Kosova maçının penaltı pozisyonlarını Bülent Yavuz yorumladı - Futbol Haberleri

Türkiye - Kosova maçının penaltı pozisyonlarını Bülent Yavuz haberbedava.com için yorumladı. Önce Burak Yılmaz'ın ardından Volkan Şen'in penaltı pozisyonlarını yorumlayan Bülent Yavuz, Türkiye - Kosova maçının hakeminin sınıfta kaldığını belirtti.

Türkiye - Kosova maçının Macar hakemi Tamas Bognar’ın hatalı kararları ilk yarıya damga vurdu. Dakikalar 6’yı gösterirken Burak Yılmaz sahasında düşürüldü, hakem devam kararı verdi. Ardından 41. dakikada bu kez Volkan Şen ceza sahasında düşürüldü hakem yine devam kararı verdi. Eski MHK Başkanı Bülent Yavuz, iki pozisyonu haberbedava.com için değerlendirdi.

Burak Yılmaz’ın 6. dakikadaki pozisyon için “Penaltı değildi hakem doğru karar verdi” diyen Bülent Yavuz, Volkan Şen’in pozisyonunun kesinlikle penaltı olduğunu kaydetti.

BÜLENT YAVUZ’UN TÜRKİYE - KOSOVA MAÇ YORUMU

“Ben Burak Yılmaz’ın 6. dakikadaki pozisyonunun penaltı olmadığını düşünüyorum. Ama 41. dakikada Volkan Şen’in yerde kaldığı o pozisyon penaltıydı. Hakem bunu göremedi. Onun dışında hakem genel olarak kötü maç yönetiyor. Macar Hakem Tamas Bognar’ın maç öynetimi iyi değil.”

Öte yandan Volkan Şen sağ kanatta son derece etkili bir performans sergiledi. İşte Volkan'ın Kosova kalecisini zorladığı anlardan biri.

https://twitter.com/Fenervidyo/status/797490536638779392


Futbol Haberleri

Yorum