Tuvana Türkay ile Seçkin Özdemir için aşk iddiası

0
116

Adı bir dönem Fenerbahçeli futbolucu Alper Potuk ile anılan Tuvana Türkay’ın oyuncu Seçkin Özdemir ile aşk yaşadığı konuşuluyor. İddialara göre Derya Şensol ile ilişkisi sona eren Seçkin Özdemir ile Tuvana Türkay’ın aşkı film setinde filizlendi.

Tuvana Türkay ile Seçkin Özdemir için aşk iddiası

Tuvana Türkay ile Seçkin Özdemir aşkı gerçek mi yoksa sadece asılsız bir iddiamı mı? Şimdilik bu soruya kesin bir dille yanıt vermek mümkün değil. Ancak Habertürk gazetesinin magazin servisine göre Tuvana Türkay, yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir ile aşk yaşıyor.

Aşk dedikodularına neden olan şey ise Özdemir’in kısa süre önce sevgilisi Derya Şensoy’dan ayrılmış olması. Bir Nefes Yeter filminin çekimleri için Sapanca’da bulunan Tuvana Türkay ile Seçkin Özdemir arasında aşk iddiaları aldı başını gidiyor. Ancak magazin basınının tecrübeli isimlerine göre bu filmin reklamı için öne sürülmüş bir iddia da olabilir.

Tuvana Türkay yalanladı

Adı kısa süre önce şarkıcı Rafet el Roman ile anılan, geçmişte Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile de ilişki yaşamış olan Tuvana Türkay, dedikodular hakkında “Seçkin Özdemir benim çok yakın arkadaşım. Aramazıda aşk olması söz konusu değil” şeklinde konuştu.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here