TV2’nin yeni Hint dizisi İntikam Ateşi oyuncuları ve konusu

0
111

Hint dizileri rüzgarı TV2 ekranlarında devam ediyor. Yeni Hint dizisi İntikam Ateşi akşam kuşağında kendine yer bulabilecek mi? TV2 yeni Hint dizileriyle Kanal 7’ye rakip olmak üzere. İntikam Ateşi oyuncuları ve konusu haberimizde.

İntikam Ateşi oyuncularına dikkat çeken iki isim var. Biri erkek başrol oyuncusu Shaurya’yı canlandıran Vatsal Sheth. Diğeri ise Durga’ya canlandıran kadın başrol oyuncusu Sanjeeda Sheikh. TV2’de ilk bölümü 10 ekim Pazartesi günü yayınlanan İntikam Ateşi adlı Hint dizisi kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmaya başladı. bile. Hafta içi her akşam saat 19:50’de ekrana gelen İntikam Ateşi‘nin tekrarını öğlen saatlerinde izlemek de mümkün. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken yeni Hint dizisi hakkında detaylı bilgi haberimizde.

TV2 yeni Hint dizisi İntikam Ateşi hakkında

Amerika’dan dönen Durga Kolkata’ya taşınır. Kardeşi Payal’a tecavüz eden Guenka ailesinin çapkın oğlu Shaurya’dan intikam almak isteyen Durga’nın adaleti arayışı sırasında beklenmedik gelişmeler başına gelir. Doktor babası tarafından büyütülen Durga, kardeşinin adaleti için savaşmaktadır bunun için de önce Guenka ailesinin içine girmeye çalışır. Bir sezon boyunca yayınlanacak olan dizi 216 bölümden oluşuyor.

Shaurya’yı etkileyen Durga, nasıl bir yol izleyecektir, yoksa Shaurya ile arasında bir ilişki mi olacaktır?

İntikam Ateşi oyuncu kadrosu

İki yıl önce kardeşi Payal’a tecavüz eden zevk düşkünü ve ünlü Shaurya’dan intikam almak Durga’nın hayatının en önemli amacı olur. Benzerlerine Yeşilçam filmlerinde de rastlanılan intikam temalı aşk filmi klasik bir melodram gibi görünüyor.

İntikam Ateşi adlı dizinin oyuncuları şu isimlerden oluşuyor:

Sanjeeda Şeyh
Bhuvnesh Mann
Vatsal Sheth
Simone Singh
Ayub Khan

İntikam Ateşi Oyuncuları: Durga (Sanjeeda Sheikh)

Dizide Durga Thakur karakterini güzeller güzeli Sanjeeda Sheikh canlandırıyor. Kardeşine tecavüz ettiği için Shaurya’dan intikam almak için ABD’den dönen Durga, kendini en sonunda büyük bir aşkın koynunda bulacak. Kuveyt doğumlu güzel oyuncu 31 yaşında.

İntikam Ateşi Oyuncuları: Shaurya (Vatsal Sheth)

Shaurya Rajnath Goenka karakterine hayat veren Vatsal Sheth İntikam Ateşi’nin yıldızı. Genç kızlar şimdiden onun hakkında google’da araştırmalar yapmaya başladı bile. Yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya, genç kızları kendine aşık etmesiyle tanınıyor. 36 yaşındaki Vatsal, Hint sinemasının ünlü oyuncularından biri.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here