UFUK CEYLAN HABERİ İÇİN GÜNEL ZEYNELOVA VE AİLESİNDEN HABERBEDAVA.COM OLARAK ÖZÜR DİLERİZ

Serhat Ramay
313 kere okundu

Magazin

UFUK CEYLAN HABERİ İÇİN GÜNEL ZEYNELOVA VE AİLESİNDEN HABERBEDAVA.COM OLARAK ÖZÜR DİLERİZ - Magazin Haberleri

Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ın ilişki yaşadığı iddiası tarafımızdan, (Serhat Ramay tarafından) asılsız şekilde gündeme getirilmiştir. Olayın Günel Zeynelova ile hiçbir ilişkisi yoktur. Haber tamamen asılsız ve uydurmadır. Günel Zeynelova ve Cem Ozan Torunlar ailesinden özür dileriz.

Günel Zeynelova hakkında sitemizde yayınlanan iddia hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Ufuk Ceylan ile Ebru Gündeş arasındaki ilişkiyi gündeme getirenin Günel Zeynelova olduğu iddiası tamamen asılsızdır. Geçtiğimiz günlerde sitemizde yayınlanan hiçbir şekilde gerçeği yansıtmayan ve haber değeri taşımayan ayrıca haber kaynağı gösterilmeden sitemizde yayına sunulmuş olan ve sonrasında hatamızın farkına varıp haberi kaldırma kararı alıp haberi kaldırmış bulunmaktayız.

Sayın Günel Zeynelova ve sayın Cem Ozan Torunlar’dan özür dileriz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz haberden dolayı kendilerine ve ailelerine özürlerimizi iletiriz.

Haberde adı geçen şahıslar ve olaya ait yukarıda belirttiğim isimlerin hiçbir şekilde alakaları olmadığı gibi haberbedava.com sahibi tarafından Serhat Ramay tarafından yazılmıştır.

Haberci kimliğimiz ve özgür irademizle haberi yayından kaldırıp kamuoyundan ve Zeynelova, Torunlar ailesinden özür dileriz.

Saygılarımla

Serhat Ramay


Magazin Haberleri

Yorum